Eskişehir Evde Ek İş – 2023 İçin HEMEN Başvur!

14.02.2023
Eskişehir Evde Ek İş – 2023 İçin HEMEN Başvur!

Eskişehir’de yaşıyor ve ek gelir mi elde etmek istiyorsunuz? Eskişehir evde ek iş fırsatlarını değerlendirerek, evinizden para kazamaya başlayabilirsiniz. Eskişehir evde iş ilanları için bilmeniz gerekenlerin hepsi bu yazıda!

Evde para kazanmak isteyenlerin sayısı her geçen gün fırsatların artmasıyla beraber çoğalıyor. Siz de evde ek iş yapmak isteyenlerden biriyseniz sıkı durun! Eskişehirde evlere paketleme işi veren firmalar hangileri? Firmaların telefon numaraları, adresleri gibi detayları sizlerle paylaşacağım. Aralarda vereceğim ipuçları kolayca evden ek iş yapmak için çok önemli.

Eskişehir’de yapabileceğiniz birçok ek iş var. Ev hanımı olup ya da evden çıkma durumu olmayan bir kişi olabilirsiniz. Bu demek değil ki evden para kazanmanın bir yolu yok… Vaktiniz varsa, çeşitli işler ile para kazanmanız mümkün.

Üstelik şehrin birçok yerinden sizlere bahsedeceğim işleri alabilirsiniz. Beylikova, Odunpazarı, Sivrihisar, Sarıcakaya, İnönü, Tepebaşı, Günyüzü, Han, Mihalgazı, Mihalıççık gibi ilçelerden evlere ek iş alabilirsiniz.

Öyleyse evde paketleme işi Eskişehir için hemen detaylara geçelim.

Eskişehir’de Evde Yapabileceğiniz İşler

Eskişehir Evde Ek İş
Eskişehir Evde Ek İş

Evlere iş veren firmalar Eskişehir ‘de azımsanamayacak kadar çok. Bu firmalara nasıl erişebileceğinizi yazının devamında sizlere detaylarıyla birlikte anlattım. Ondan önce hangi işleri evinizden yapabileceğinizi anlatacağım. Özellikle Eskişehir’de en çok ilanı açılan evde ek işlerden bahsedeceğim.

Bunları bilmenizin neden önemli olduğunu biliyor musunuz? Son yıllarda evden çalışmak isteyenlerin sayısının arttığından bahsettim. Evde ek iş için deneyimli olmak çok önemli olmasa da, firmalar işler konusunda en azından bilgi sahibi insanlar ile çalışmak istiyorlar.

Bu nedenle hangi işlerin olduğundan ve nasıl yapıldığından haberdar olursanız, diğer başvuruda bulunanlardan ön plana çıkabilirsiniz. Ayrıca bahsedeceğim işleri bilerek iş araması gerçekleştireceğiz. Hadi Eskişehir evde ek iş için detaylara göz atalım!

Bunu da okuyun: Koton Fabrika Evlere İş

Eskişehir Evde Paketleme İşi

Eskişehir Evde Ek İş
evde paketleme işleri Eskişehir

Eskişehir evde ek iş bol seçenekli! En çok yapabileceğiniz işlerden birisi Eskişehir evde paketleme işi. Evlere paketleme işi veren firmalar birçok sektörde yer alıyor. Yani evde paketleme iş ilanları daha yoğun oluyor. Bu nedenle ayrıca sizlere açıklama gereği duydum.

Üstelik paketleme işleri çok basit oluyor. Zaman geçtikçe eliniz alışacağı için hızlı paketleme işleri gerçekleştirebileceksiniz. Aylık düzenli olarak paketleme işi gerçekleştiren kişiler tatmin edici kazançlar elde edebiliyorlar. En çok verilen paketleme işlerinden aşağıda bahsettim.

Eskişehir Evde Sabun Paketleme

Eskişehir evde ek iş için paketleme işleri çok sık veriliyor demiştim. Bunlardan birisi de sabun paketleme işi. Sabun firmalarının birçoğu evlere paketleme işleri verebiliyor. Yapmanız gereken firmanın sizlere teslim ettiği sabunları, belirtilen ambalajlara yerleştirip, paketlemek.

Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek vve başvuruda bulunmak için sizlere bir yazı yazmıştım. İŞKUR Evde Sabun Paketleme Başvurusu yazısını şimdi okuyabilirsiniz!

Eskişehir Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Paketleme işlerinden en yaygın olanlardan bir tanesi de evde nikah şekeri paketleme işi. Eskişehir evde ek iş için çok uygun bir iş. Nikah şekeri satışı gerçekleştiren firmalar, yoğun oldukları dönemlerde evlere iş veriyor. Eskişehir’de de nikah şekeri satışı gerçekleştiren birçok firma var.

Bu firmalara nasıl ulaşacağınızı anlattığım Evde Nikah Şekeri Paketleme yazısına göz atın. Eskişehir’deki alakalı firmalara bahsettiğim yöntemler ile başvurabilirsiniz.

Eskişehir Evde Kına Paketleme İşi
Eskişehir Evde Kına Paketleme İşi

Eskişehir Evde Kına Paketleme İşi

Evde iş imkanı Eskişehir için arama yapıyorsanız, evde kına paketleme işini de değerlendirebilirsiniz. Hazır nikah şekeri paketleme demişken ek olarak bu iş fırsatını da listenize alın.

Özellikle organizasyon şirketleri paketleme işlerini dışarıdan insanlara yaptırmaya çalışıyorlar. Eskişehir’deki organizasyon firmalarını Google’dan bulup, ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Lületaşı Paketleme İşi

Evde iş imkanı Eskişehir için en sık yapabileceğiniz paketleme işlerinden birisi de lületaşı paketleme işi… Eskişehir denilince akla gelen ilk şeylerden birisi olan Lületaşı’nın buradan birçok yere satışı gerçekleştiriliyor.

Sadece Eskişehir’de bulunduğundan dolayı buradaki firmalara ulaşmanız sizin için çok zor olmayacaktır. Bir sürü firma lületaşından yapılmış ürünlerin paketleme işlerini dışarıya verebiliyor. Şehrinizin imkanlarından yararlanın! Eskişehir evde ek iş için en yoğun bulabileceğiniz işler bunlar.

Bu saydığım paketleme işleri dışında diğer yapabileceğiniz işler:

Evde Paketleme İşi Eskişehir Kazanç Tablosu

Eskişehir’de evde ek iş yaparak ne kadar para kazanacağınızı merak mı ediyorsunuz? Ne kadar kazanç sağlayacağınız genellikle firmalara ve yapacağınız işe göre değişiyor. Genellikle paketleme işi veren firmalar adedi 2 TL’den ödeme yaparlar. Örnek kazanç tablosu şöyledir:

Paketlenen ürün adediGünlük KazançAylık Kazanç (26 gün)
100 paketleme200 TL4.800 TL
150 paketleme300 TL7.200 TL
200 paketleme400 TL9.600 TL
250 paketleme500 TL12.000 TL
Evde paketleme işi Eskişehir

Genel olarak nikah şekeri gibi küçük paketleme işleri için günlük 150 paketleme rahat şekilde yapılıyor. Eğer düzenli olarak bir firma ile çalışabilecekseniz aylık çok iyi kazanç elde edebilirsiniz. Haftada 6 gün boyunca günlük 150 paketleme yapan bir kişi, ayın sonunda 7.200 TL kazanç elde etmiş olur.

Eskişehir Eve İş Veren Firmalar ve İletişim Adresleri

Eskişehir Evde Ek İş
Eskişehir ek iş veren firmalar

Sizlere Eskişehir evde ek iş için hangi işleri yapabileceğinizden kısaca bahsettim. Daha nice işler olduğunu da unutmayın. Gelelim şimdi bahsettiğimiz işleri hangi firmalar aracılığıyla alacağınıza… Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız, evlere iş veren firmalara erişebilmeniz gerekiyor. Merak etmeyin, sizlere nasıl iletişim kuracağınızdan bahsedeceğim.

Yapmanız gerekenler aslında çok basit. İlk olarak göstereceğim bu yöntemi mutlaka uygulayın. Bu göstereceğim yöntem Eskişehir nikah şekeri paketleme işi için bir örnek olacak. Aramalarınız farklılık gösterebilir. Eskişehir eve iş veren firmalar iletişim için:

 1. Google arama motorunu açın.
 2. Eskişehir nikah şekeri yazın.
 3. Aramaya basın.
 4. Haritalar” kısmına tıklayın.
 5. Karşınıza çeşitli firmalar çıkacak

Sol firmaların adres ve telefon numaraları yer alıyor. Bu yerleri arayarak evlere nikah şekeri paketleme işi verip, vermediklerini sorabilirsiniz. Sonuçlarda çıkan her firmanın evlere ek iş vermediğini belirtmeliyim. Durumu açıklamanız gerekiyor.

Bahsettiğim bu yöntemle eve ek iş alarak para kazanan birçok ev hanımı, öğrenci ve emekli var. Firmaları bulmak için etkili bir yöntemdi. Şimdi sizlere Eskişehir evde paketleme iş ilanları gibi çeşitli ek iş ilanlarından bahsedeceğim.

İlgili Yazı: Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların İletişim Numaraları

Eskişehir Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Eskişehir Evde Ek İş
eskişehir evde paketleme iş ilanları

Eskişehir evde paketleme işi telefon numarası için yukarıda aşamalarıyla gösterdiğim yöntemi uygulayabilirsiniz. Eskişehir plastik imalatı, Eskişehir nikah organizasyonu, Eskişehir tekstil firmaları şeklinde yapacağınız aramalarda telefon numaraları önünüze düşecek. Malum Eskişehir’de evde paketleme işi veren firmalar az denemeyecek kadar var.

Firmaları arayıp evde paketleme işi verip, vermediklerini sormanızda bir sakınca yok. Numaraları tercih ederken kişisel numaralardan çok (0536, 0507, 0555 gibi…) kurumsal numaraları (0212, 0216, gibi alan numarasıyla başlayan) tercih ederseniz daha faydalı olabilir.

Yetkili kişiler ile görüşme yapabilir ve evinize iş alabilirsiniz. Paketleme işleri için firmalar ile iletişim kurmak sizlere kalıyor.

Eskişehir Evde İş İlanları

Bahsettiğim yöntemleri uygulayarak Eskişehirde evlere paketleme işi veren firmalar ile çalışabilmeniz çok kolay! Eskişehir evde paketleme iş ilanları 2021 yılında olduğu gibi, 2023 yılında da çok yaygın olacak gibi görünüyor. Eskişehir evde iş ilanlarına başvuru oluşturmak için birkaç yöntem var:

 • İş ilan siteleri
 • Facebook grupları
 • İşkur

Eskişehir evde paketleme is ilanları için önereceğim ilk yol, sahibinden.com için ilanlara bakmak. Tıklayarak evde ek iş ilanlarına erişebilirsiniz. Aramalarınızı Eskişehir olarak yapmanız gerektiğini unutmayın.

Ayrıca Facebook evde ek iş ilanları için oluşturulan gruplar var. Eskişehir evde ek iş ilanlarını bazı kişi veya firmalar bu gruplar üzerinden oluşturabiliyor. Mutlaka bunun gibi gruplara üye olmanızı tavsiye ederim. Gruplara kendiniz de Eskişehir’de iş aradığını belirten gönderiler atabilirsiniz.

DİKKAT EDİN!

Sizden ücret, TC numarası, detaylı banka kartı bilgisi isteyenlere karşı gözünüzü dört açın. Evde ek iş fırsatları arttıkça bunu değerlendirmeye çalışan dolandırıcılar olabiliyor…

Eskişehir İŞKUR Ev İş İlanları

Eskişehir Evde Ek İş
Eskişehir İŞKUR ev iş ilanları

Sizlere Eskişehir evde paketleme iş ilanları ve diğer evde ek iş ilanları için harika bir yöntem daha sunacağım… İŞKUR üzerinden de Eskişehir evde ek iş için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Bu şekilde evlerinden çıkmaya gerek kalmadan para kazanabilen birçok kişi var. Siz de onlardan birisi olabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler çok basit:

 • İŞKUR E – Şube üzerinden üyeliğiniz yoksa, üyelik oluşturuyorsunuz.
 • Tüm aşamaları tek tek anlattığım İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu yazısını okuyun. Hemen Eskişehir İŞKUR ev iş ilanları için başvurunuzu gerçekleştirin.

Devlet tarafından denetlenen kurum olan İŞKUR ile evinizden güvenle çalışabilirsiniz. Evde ek iş Eskişehir için yazımın sonuna geldim…

SONUÇ:

Sizlere Eskişehir evde ek iş için bilmeniz gereken her şeyi anlattım. Aklınıza takılan soruları yorum olarak bırakın, cevaplayayım. İş ilanları için takipte kalın ve sabırlı olun!

YORUMLAR

 1. Ozge dedi ki:

  Paketleme işine ihtiyacım var Eskişehir sivrihisarda oturuyorum

 2. Kader dedi ki:

  Eskişehir’in bir köyünde oturuyorum size nasıl ulasabilirim

 3. Ümran dedi ki:

  İyi günler evde çorap paketleme işi istiyorum paneli dolayısıyla çoğunluk evde olduğum için boş zamanım da oluyor Eskişehir Tepebasinda oturuyorum size nasıl ulaşabilirim

  1. Seyfeddin ağırman dedi ki:

   Eskişehir de oturuyorum, engelli bir adamım 3 çocuğum var üçüde okula gidiyor maddi durumum yok. Engelli bakım maaşı alıyorduk kestiler zor durumdayız, evde yapacağım iş arıyorum. Lütfen ben sadaka değil iş istiyorum. Duyarlı ve empati yapan insanlar olduğuna eminim. Her türlü hediyelik veya paketleme ailece yapabiliriz, teşekkür ediyorum

 4. Neriman Aktaş dedi ki:

  Ewde boncuk tespih dizme isi olursa istiyorum

  1. Talat akça dedi ki:

   Eskişehir de yaşıyorum evde yapılabilecek ek iş istiyorum

 5. Doğan dedi ki:

  Eskişehir de yaşıyorum evde yapılabilecek ek iş istiyorum.

 6. Sedat Kılıçaslan dedi ki:

  Eskişehirde oturuyorum eve paketleme işi istiyorum

  1. Halid dedi ki:

   Eskişehir’de yaşıyorum paketleme işini yapmak istiyorum dönüş yapılırsa sevinirm

   1. Filiz Yıldırım dedi ki:

    Meraba ben evde pwketlrme isi istiyorum paraya ihtiyacim var eskisehirde oturuyorum

 7. Merve pelvan dedi ki:

  Eskişehir’de yaşıyorum paketleme işini yapmak istiyorum dönüş yapılırsa sevinirm

 8. Gamze dedi ki:

  Merhaba ek iş arıyorum odunpAzari emek mahalLesinde oturuyorim

 9. mohzen alidadi dedi ki:

  merhaba.odunpazarı emek mahallesideyim. olursa sizden iş istiyorum

  1. Sadiye ayhan dedi ki:

   Ben evde paketleme işi istiyorum işe ihtiyacım var hasta çocuğum var Eskişehir Çamlıca mahallesi de oturuyom

 10. murat dedi ki:

  Eskişehirde ikamet ediyorum evde paketleme işi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim