Yemek Sepeti Mahalle Başvuru – TÜM 2022 GÜNCEL BİLGİLERi!

11.12.2021
Yemek Sepeti Mahalle Başvuru – TÜM 2022 GÜNCEL BİLGİLERi!

Geçtiğimiz aylarda hizmet vermeye başlayan Yemek sepeti mahalle herkesin merakla beklediği bir uygulama. Türkiye’nin en hızlı ticaret sektörlerinden biri olan Yemeksepeti, Mahalle hizmetini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Yemek sepeti mahalle, kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamayı hedefliyor.

Pandemi süreci sonrası uzun süre kapanan esnafa bir destek de Yemek sepetinden geliyor. Yemek sepeti mahalle, kullanıcılar için merak konusu olduğu kadar esnafların da ilgi odağı haline geldi.

Yemek Mahalle, mahalle esnafını ayağa kaldırmak için harekete geçti. Esnafın internet satışına katılmasını sağlayacak. Eğer işletme sahibiyseniz Yemek Sepeti Mahalle başvuru için harekete geçmeye ne dersiniz?

Yemek Sepeti Mahalle Nedir? YemekSepeti Mahalle başvuru, Yemek Sepeti Mahalle Uygulaması hakkında tüm detaylar yazının devamında!

Yemek Sepeti Mahalle Nedir?

yemeksepeti mahalle nedir
yemeksepeti mahalle nedir

Yemek Sepeti Mahalle Başvuru için ayrıntılara girmeden önce Mahalle uygulamasını nedir? Bilmek gerek. Yemek Sepeti Mahalle, henüz yeni kurulan bir uygulama olması sebebiyle kullanıcıları ve esnafları bu konuda yetersiz bilgiye sahip olabilirler. Kısaca sizlere Yemek Sepeti Mahalle Nedir? Bu konuda bilgi aktaracağım.

Yemek Sepeti Mahalle’nin amacı kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap vermek ve aynı zamanda esnafı dijitalleştirmek ve geliştirmektir. Öncelikle mahalle esnaflarının katılabilecekleri kaçırılmayacak bir fırsat. Çünkü kullanıcılar için tanıdıkları, bildikleri ve güvendikleri esnaftan online alışveriş yapabilme imkanı sunuyor.

Evet yanlış duymadınız! Artık sadece online market alışverişiniz dışında; Aktar, çiçekçi, petshop, fırın, kasap, manav gibi tüm ihtiyaçlarınızı güvendiğiniz esnaflar tarafından temin edebileceksiniz.

Benzer olarak Getir firması da “Getir Çarşı” uygulamasını başlattı. Karşılaştırabilir ve kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Getir Çarşı başvuru yazısını okuyabilirsiniz!

Yemek Sepeti Mahalle Avantajları

Yemek Sepeti Mahalle Avantajları
Yemek Sepeti Mahalle Avantajları

Yemek Sepeti Mahalle kullanıcılarına yerel lezzetleri ve hizmetleri dijitalin kolaylığıyla sunuyor. Yemek Sepeti Mahalle, tüketici beklentileri doğrultusunda kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılayabileceği bir platform yaratıyor. Aynı zamanda bu süreçte mahalle esnafını da yanına alıyor. Yemek Sepeti Mahalle Başvuru ile bol kazançlı çıkabilirsiniz!

Yemeksepeti olarak 20 yıllık tecrübe, 25 milyonu aşkın kullanıcı, profesyonel ekibi ve güvencesiyle ile tüm esnafı gelişen ve büyüyen dijital dünya ile buluşturuyoruz. Yemek Sepeti Mahalle, en kısa zamanda 10 bin mahalle esnafının dijitalleşmesini sağlamayı hedefliyor.

Şimdi sizlere uygulamanın esnaflar için avantajlarından bahsedeceğim. Bu avantajları duyunca siz de  uygulamayı kullanmak isteyeceksiniz!

 •  Mahalle esnaflarının hızlı, etkin ve rahat bir şekilde katılımlarını sağlayabilmek için geliştirdiği bir mobil uygulaması bulunmakta.
 • Kullanıcıların mahallelerindeki esnaflardan ve yerel market zincirlerinden istedikleri ürünlere kolaylıkla ulaşmalarını sağlıyor.
 • Mahalle esnafının dijitalleşmesini sağlayarak aynı zamanda yerel ekonomiye katkıda bulunuyor.
 • Esnaflar akıllı telefonları aracılığıyla iş ve sipariş takibini kolaylıkla yapabiliyorlar.
 • Yemek sepeti gibi bir markayla çalışmak, onun potansiyel müşterilerine ulaşmak demek.
 • Marka bilinirliğiniz artmış olur.
 • Kısacası, Yemek Sepeti Mahalle ile herkes kazanıyor.

KAZANÇLI İŞ FİKRİ: Açık Parfüm Dükkanı Açmak

Yemek Sepeti Mahalle Hangi Esnaflar Yararlanabilir?

Yemek Sepeti Mahalle Hangi Esnaflar Yararlanabilir
Yemek Sepeti Mahalle Hangi Esnaflar Yararlanabilir

Yemek Sepeti Mahalle Başvuru için uygun şartları taşımak gerek. Yemek sepeti Mahalle, esnafı dijitalleştirerek mahalle esnafının sürdürülebilir şekilde büyümesine, yerel ekonomiye ve istihdama katkı sağlıyor. Peki kimler bu uygulamadan yararlanabilir?

 • Market,
 • Kasap,
 • Manav,
 • Fırın,
 • Şarküteri,
 • Kuruyemiş,
 • Züccaciye,
 • Petshop,
 • Balık-Deniz Ürünleri,
 • Kitap-Kırtasiye,
 • Çiçek,
 • Kozmetik-Güzellik
 • Aktar (Organik) gibi ürünleri olan tüm esnaflar bu uygulamadan yararlanabilir.

Yemek Sepeti Mahalle Başvuru

Eğer sizde yukarıda vermiş olduğumuz esnaflar arasında yer alıyorsanız ve Yemek Sepeti Mahalle’nin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapın! Ayrıca başvuru yapmak çok kolay.

Yemek Sepeti Mahalle işletme ön başvurusu sayfasını ziyaret edin. Karşınıza şöyle bir sayfa çıkıyor.

Yemek Sepeti Mahalle Başvuru
Yemek Sepeti Mahalle Başvuru

Karşınıza çıkan bu sayfada şahıs bilgilerini ve şirket bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurmalısınız. Bilgilerini girdikten sonra ‘Şimdi Katıl!’ kısmına tıklayarak ön başvuru yapmış oluyorsunuz.

Yapmış olduğunuz başvurunun takibini mail adresinizden takip edebilirsiniz. Yemek Sepeti Mahalle gerekli konularda size telefon numaranızdan ve mail adresinizden ulaşacaktır.

Sermayenizi bayilik alarak değerlendirebilirsiniz. Örneğin Getir bayiliği almak aradığınız fırsat olabilir!

Yemek Sepeti Mahalle Başvuru Şartları 2022

Tüm detayları inceledikten sonra sıra başvuru yapmaya geldi. Herhangi bir başvuru şartı var mı? Diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Sizin için bir araştırma yaptım. Ve şartlar ile ilgili şöyle bir tablo hazırladım.

Yemek Sepeti Mahalle Başvuru Şartları
Yemek Sepeti Mahalle Başvuru Şartları

Yemek Sepeti Mahalle, henüz yeni bir uygulama olması sebebiyle bazı şartları yavaş yavaş sisteme koyacaktır. O yüzden başvuru süreci ile beraber şartları detaylı öğrenebilir ve sizde tam olarak gözden geçirmiş olacaksınız.

Yemek Sepeti Mahalle Komisyon Ücreti Ne Kadar?

En can alıcı konulardan birisine geldik! Yemek Sepeti Mahalle ödemelerini, ayın 1’inde ve 15’inde fatura kesilecek. 4 iş günü içerisinde ödeme yapılacak. Yani paranız her 15 günde bir kesilen faturalar üzerinden yatırılıyor.

 • Sipariş Yönlendirme ücreti; Paketin %8 + KDV
 • Teslimat için kuryem yok Yemek Sepeti Mahalle üzerinden talep ederseniz %15- %18 arasında komisyon oranı bulunuyor.
 • Örnek verecek olursak kendi kuryeniz bulunuyorsa, 80 TL bir ürün için ortalama 8 TL komisyon ücreti ödersiniz. Kurye Yemek Sepeti Mahalle tarafından karşılanırsa bu tutar 12-13 TL olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Torku Market Bayilik

E-Ticaret Entegrasyon

Yemek Sepeti Mahalle Başvuru
Yemek Sepeti Mahalle Başvuru

Günümüzde en önemli sektörlerden birisi E-ticaret! Yemek Sepeti Mahalle iş yerlerinin hızla entegrasyonlarını sağlayabilmek için geliştirdiği mobil aplikasyon sayesinde esnaflar akıllı telefonları aracılığıyla iş ve sipariş takibini kolaylıkla yapabilecekler.

Yemek Sepeti, uygulaması birçok ilde tüketicilere online market alışverişi hizmeti veren Marketyo’yu satın. Marketyo, Türkiye’nin pek çok şehrinde 2 bini aşkın süper marketi bünyesinde bulunduruyor.

Yerel marketlerin online market alışverişi hizmeti vermesini sağlıyor. Yapılan açıklamaya göre, Marketyo satın alımı ile yerel marketlerin çevikliği, kampanya çeşitliliği ve ürünlerin tazeliği Yemek Sepeti Mahalle hizmetinin önemli bir parçası olacak.

Artık Marketyo Yemek Sepetinin bir parçası! Ve aynı zamanda Yemek Sepeti Mahalle, e-ticaret sektörü için  de büyük bir adım atmış oldu.

 Yemek Sepeti’nin Türkiye’den yaptığı bu satın alma Türk e-ticaret sektörünün en önemli yatırımlarından biri olarak örnek gösterilebilir. Türkiye’de girişimciliğin değerlenebildiğini gösterebilmek açısından da genç girişimcilere ilham verecektir.

Yemek Sepeti Mahalle İletişim

Yemek Sepeti Mahalle Başvuru
Yemek Sepeti Mahalle Başvuru

Yemek Sepeti Mahalle iletişim için işletme ön başvuru sayfasını ziyaret edebilirsiniz. ,

Farklı sorularınızı yöneltmek için ise yemek sepeti mahalle müşteri hizmetleri doğrudan bağlanabileceğiniz ve 7/24 ulaşabileceğiniz 444 5 445 numarasını arayabilirsiniz.

Ayrıca görüş ve sorularınız için info@yemeksepeti.com adresine mail gönderebilirsiniz.

SONUÇ:

Yemek Sepeti Mahalle başvuru için Yazımızın sonunda geldik! Bu yazımızda sizlere Yemek Sepeti Mahalle hakkında detaylı bilgi verdim. Yemeksepeti Mahalle ile esnaf olarak sizde dijital dünyaya adım atabilirsiniz.

Yemek Sepeti Mahallenin avantajlarıyla bu ailenin bir parçası olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak!  Tüm sorularınızı ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşın… Daha fazla KARLI İŞ FİKRİ için yazı kategorisine göz atabilirsiniz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.