Samsun Evde Paketleme İşi – 2022 Firmaların Telefon Numaraları

Samsun Evde Paketleme İşi – 2022 Firmaların Telefon Numaraları

Samsun’da yaşıyor ve evde ek iş yaparak para kazanmak mı istiyorsunuz? Samsun evde paketleme işi sayesinde, evden çıkmaya gerek kalmadan para kazanmaya başlayabilirsiniz! Samsun ev hanımlarına ek iş imkanı için birçok firmayla çalışma şansınız var.

Evden paketleme işi için sizlerle Samsun evde paketleme işi telefon numarası ve evde iş veren firmalar hangileri? Teker teker anlattım. Özellikle son birkaç yılda paketleme işleri çok fazla popüler hale geldi. Malum evde para kazanmak isteyenlerin sayısı arttı.

Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler ve evde boş vakti olan herkesin ilgi odağı haline geldi. Eğer daha önce evde paketleme işi yapmadıysanız, yazının sonunda artık öğrenmiş olacaksınız.

Samsun’da Kimler Paketleme İşi Yapabilir?

Samsun ev hanımlarına ek iş imkanı
samsun evde paketleme işi

Samsun’da evde paketleme işi yapmak için belli bir kriter var mı? Hangi ilçelerden ek iş alınabilir? Bu konuya bir açıklık getirmek istiyorum. Özellikle ilçelerde ikamet eden kişilerin tereddüt ettiği bir konu. Merak etmenize hiç gerek yok! Çünkü Samsun evde paketleme işi için her hangi bir donanıma ya da eğitime sahip olmanız gerekmiyor.

Yukarıda da bahsettiğim gibi, ev hanımı, öğrenci ya da emekli olabilirsiniz. Hiç fark etmez… Önemli olan firmalar ile anlaşmak ve zamanında işleri güzelce yapıp teslim etmek.

Ayrıca Samsun merkezde oturmanız da şart değil. Evde iş imkanı Samsun için Alaçam, Atakum, Asarcık, Ayvacık, Bafra, Canik, Havza, Çarşamba, İlkadım, Ladik, Kavak, Ondokuzmayıs, Salıpazarı, Terme, Tekkeköy, Yakakent, Vezirköprü ilçelerinden de başvuru da bulunabilirsiniz!

Sizin İçin Yazıldı: Evde Para Kazanma

Hangi Paketleme İşlerini Yapabilirsiniz?

samsun evde paketleme işi
samsun evde paketleme işi

Samsun ev hanımlarına ek iş imkanı arayanlardansanız, paketleme işlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Samsun evde paketleme işi çok yaygın. Ayrıca birçok sektörden firmayla çalışma fırsatınız var. Hangi paketleme işlerini yaparak kazançlı çıkabileceğinizi anlatacağım. Samsun’da paketleme işi olarak şunları yapabilirsiniz;

  • Balon paketleme işi
  • Pipet paketleme işi
  • Kına paketleme işi
  • Kalem paketleme işi
  • Nikah şekeri paketleme işi
  • Çorap paketleme işi

Bu gibi paketleme işleri sayesinde tatmin edici kazançlara erişebilirsiniz. Ayrıca diğer popüler olan paketleme işlerinden de ayrıca bahsetmek istiyorum. En çok bulabileceğiniz paketleme işleri hakkında daha fazla detay öğrenmek istemez misiniz?

Samsun Evde Maske Paketleme İşi

Evde maske paketleme işi
Samsun Evde maske paketleme işi

Son zamanlarda birçok ilde yaygınlaşan maske paketleme işini Samsun’dan da gerçekleştirebiliyorsunuz. Maske üretimi yapan birçok firma var. Artık firmalar işleri daha da hızlandırmak için bazı işleri evlere verebiliyorlar. Paketleme işi de bunlardan birisi.

Maske üreten firmalar ile anlaşabildiğiniz taktirde, düzenli olarak maske paketleme işi yapabilirsiniz. Samsun evde paketleme işi ile aylık 5.000 TL kazanç elde edebilmeniz mümkün. Kazanç konusuna yazının ilerleyen kısımlarında ayrıca değineceğim. Malumunuz en merak edilenlerden birisi kazanç kısmı.

Samsun’da Evde Mandal Paketleme İşi

evde mandal paketleme işkur
samsun’da evlere mandal işi veren firmalar

Diğer bir kazançlı çıkabileceğiniz paketleme işi, mandal paketleme işi. Mandal üreticilerin paketleme işi görevini üstlenerek, aylık düzenli kazançlar kazanabilirsiniz. Dilerseniz evde mandal paketleme yazısını okuyarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Ne kadar çok adette mandal paketlerseniz, günlük kazancınız o kadar fazla olur.

Samsun Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Paketleme
Samsun Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikah şekeri paketlemesi yaparak para kazanmak çok kolay! Samsun’da evde nikah şekeri yaptıran yerler baya fazla olduğu için kolayca iş alabilirsiniz. Nikah şekeri üreten yerlerle, organizasyon şirketleriyle anlaşıp, nikah şekeri paketleme yapabilirsiniz. Paketlediğiniz nikah şekeri adedinden kazanç sağlarsınız. Samsun evde paketleme işi gördüğünüz gibi baya bir çeşitli.

Burada önemli olan, boş vakte sahip olmak ve titiz çalışmak. Firmaların sizlerle uzun süre çalışmasını istiyorsanız, düzgün şekilde çalışmanız gerek. Paketleme iş yapmanın en zor kısmı firmalara ulaşmak… Anlaştığınız firmayı kaybetmek istemezsiniz.

Samsun Evde Paketleme İşi Kazancı

Samsun evde yapılacak işler
Samsun evde yapılacak işler

Gelelim, Samsun evde paketleme işi yaparak ne kadar para kazanabileceğinize. Bunun için çok net bir kazanç söylemek, hata olabilir. Çünkü sektörden sektöre ve firmadan firmaya farklılık gösterebilecek bir durum söz konusu. Ayrıca ne sıklıkla paketleme işi yaptığınıza göre de kazancınız değişir.

Tüm ay boyunca paketleme yapan ile haftalık paketleme işi yapan kişi aynı parayı almayacaktır. Fakat fikir olması açısından aşağıdaki kazanç tablosunu sizlerle paylaşıyorum.

Paket SayısıKazanç
100 paketleme300
500 paketleme1.500
1.0003.000
2.0006.000
Samsun Evde Paketleme İşi Kazancı

Gördüğünüz gibi 6.000 TL para bile kazanabilirsiniz. Bu kazancı artırmak ya da azaltmak sizin elinizde! Dilerseniz cep harçlığı kazanacak kadar çalışırsınız, dilerseniz de aylık geçinecek kadar…

Samsun Evde İş İlanları

Samsun Evde İş İlanları
Samsun Evde İş İlanları

Samsun evde paketleme işi alabilmek için iş ilanlarına başvuruda bulunmanız gerek. Samsun ev hanimlarina is ilanları gibi çeşitli ilanlar var. Evde paketleme işi Samsun için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını değerlendirebilirsiniz. Mesela Samsun evde yapılacak iş ilanları için Jooble.org sitesini takip edebilirsiniz… Ayrıca Sahibinden.com sitesinde de ilanlar olabiliyor.

Samsun evde iş ilanları için diğer bir seçenek de Facebook gruplarını takip etmek. Nasıl yani? dediğinizi duyar gibiyim. 🙂 Facebook üzerinden açılan birçok evde ek iş grupları var. Bu gruplara katılabilirsiniz. Örneğin Samsun’da evlere boncuk işi veren yerler Facebook grupları üzerinden ilan açabiliyorlar.

Tüm bunlar dışında İŞKUR üzerinden iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bazı firmalar İŞKUR üzerinden iş verebiliyorlar. Samsun evde paketleme işi İŞKUR için E – şube uzantısına gitmeniz gerekiyor. Konuyu detaylarıyla sizlerle paylaşmıştım. Hemen İŞKUR evde paketleme işi yazısını okuyabilirsiniz.

Samsun Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Samsun Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
Samsun Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Samsun evde yapılacak işler için firmalara başvurmak istiyorsanız, telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Her firma ile gidip yüz yüze konuşmak kolay olmayacaktır. Bunun için firmaların telefon numaralarına nasıl ulaşabilirsiniz diye ipucu vereceğim.

Örnek üzerinden ilerlersem daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum. Samsun evde paketleme işi olarak nikah şekeri paketleme işi aradığınızı düşünelim. Bunun için organizasyon şirketleriyle iletişim kurmak gerek. Nasıl mı?

  • Hemen Google’ı açın ve Samsun organizasyon şirketleri şeklinde bir arama gerçekleştirin.
  • Tüm firmaları görmek için – Haritalar – Kısmına tıklayabilirsiniz.
  • Karşınıza aşağıdaki gibi bir sonuç çıkacak. Kırmızı ile işaretlediğim yerlerde firma adres bilgileri ve telefon numaraları var.

Bu firmaları telefondan arayarak, nikah şekeri paketleme ya da daha farklı bir paketleme işi verip, vermediklerini sorabilirsiniz. Samsun evde paketleme işi telefon numarası için bu yöntem çok işe yarıyor!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.