Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası – 2023 GÜNCEL!

Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası – 2023 GÜNCEL!

Ankara evde paketleme işi telefon numarası birçok insana kazanç imkânı sunmaktadır. Siz de bu işlere başvurmayı düşünüyorsanız, evde iş imkanı Ankara için telefon numaraları üzerinden müracaat yapabilirsiniz. Eğer Ankara’da yaşıyorsanız, kısa sürede iş bularak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bu işler belirli bir lokasyona sahip olmadığı için şehrin neresinde yaşarsanız yaşayın, çalışmanız mümkündür. Dolayısıyla; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Sincan, Mamak, Etimesgut, Keçiören Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik ve diğer ilçelerde kolaylıkla iş bulmanız mümkündür.

Ankara evlere paketleme işi veren firmalarla çalışarak evden para kazanın!

Burada dikkat etmeniz gereken husus, işverenlerin kaparo talebinde bulunmayacağıdır. Sizden ödeme talep edenlere inanmayın. Ankara evde ek iş için devam edelim!

Ankara Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Ankara evde ek iş
Ankara evde ek iş

Ankara’da evde paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, hangi firmalarla çalışabileceğinizi bilmelisiniz. Yukarıdaki iş fikirlerinden az çok hangi firmaların Ankara’da evlere ek iş verdiğini az çok anlamışsınızdır. Evde paketleme işi veren firmalar Ankara‘da şu şekilde:

 • Tekstil atölyeleri
 • Organizasyon şirketleri
 • Kimyasal üretim fabrikaları
 • Plastik ve Ambalaj fabrikaları
 • Çeyiz dükkanları
 • Bir milyoncu dükkanlar

Bu gibi firmalarla çalışarak evden para kazanabilirsiniz. Sizlere Ankara evde ek iş ilanları ve Ankara evde paketleme işi telefon numaraları hakkında da bilgiler verdim. Onlara da şimdi göz atalım.

Ankara Evde Paketleme İşleri Kazançları

Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
Evde PAKETLEME işi Ankara 2022

Evde iş imkanı Ankara için devam edelim. Paketleme işleri illere göre değil firmalara ve işin türüne göre farklılaşmaktadır. Dolayısıyla Ankara’da evde nikâh şekeri işi telefon numaraları ile iş bulmuşsanız, bu ilde olmanız nedeniyle bir ücret farklılığı olmaz. Ankara evde paketleme işi telefon numarası aracılığıyla başvuru yapıp, düzenli gelir elde edebilirsiniz. Peki Ankara evde ek iş için

Burada fiyatlandırma temel olarak yaptığınız pakete göre belirlenir. Ortalama fiyat 2 TL olsa da firmaya ya da işe göre oranda farklılık gözlemlenebilir. Dolayısıyla fiyatlar da kaç paket yaparsanız, buna göre değişir. Genel olarak bunlar şöyledir;

Paket SayısıAylık Kazanç
Günlük 100 paket4.800 TL
Günlük 200 paket 9.600 TL
Günlük 300 paket 14.400 TL
Evde ek iş paketleme Ankara

Elinizin hızı ne kadar artarsa, kazancınız da orantılı olarak yükselir. Buradaki tablo aylık 6 gün çalışan kişi üzerinden hesaplanmıştır. Aylık düzenli iş alabilen kişiler gördüğünüz üzere oldukça yüksek ücretlere çalışabiliyorlar. Bu nedenle Ankara eve iş veren firmalar ile çalışırken titiz olmalı ve sizden memnun kalmalarını sağlamalısınız.

Aylık düzenli olmasa bile haftalık işler dahi alarak ek gelir elde edebilirsiniz. Hatta benden bir ipucu kendinize komşularınızda, eşinizle, dostunuzla ekip oluşturabilir ve günlük daha çok paketleme işi yapabilirsiniz.

Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numaraları

Ankara Paketleme İşi Telefon Numaraları
Ankara evde paketleme is ilanları telefon numarası

Ankara evde paketleme işi veren firmalara başvuracaksanız, telefon üzerinden başvurma, paketleme işi bulmanın en hızlı yöntemleri arasında. Balon paketleme işi telefon numarası gibi çok sayıda paketleme işine yönelik numara mevcuttur. Eğer mandal paketlemesi ile ilgileniyorsanız,

Ankara evde paketleme işi telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.. Çorap paketlemesi de Ankara’da yoğun olarak yapılmakta olup, buna yönelik numaralar da kolaylıkla bulunabilmektedir. Ankara evde paketleme işi telefon numarası şu şekildedir;

 1. 90312313600
 2. 903124
 3. 90312527723

Ankara’da evde nikâh şekeri işi telefon numaraları arıyorsanız, değerlendirebileceğiniz bazı kına paketlemesi veren işletmeler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. 0312243761
 2. 0312407079
 3. 444758
 4. 0312354229
 5. 0312418345
 6. 0312480052

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları ile iletişime geçerek, başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ankara’da evde paketleme işi veren firmalar çok çeşitli olduğu için iş bulmanız daha kolay… Evde ek iş için başka nasıl iş alabileceğinizden bahsedelim…

Ankara’da Evlere Hangi İşler Verilir?

Ankara evde paketleme işi
Ankara evde paketleme işi

Evde ek iş Ankara için firmalar ile iletişime geçmelisiniz.Ankara evde paketleme işi telefon numarası sayesinde birçok iş alabilirsiniz. Bunlar birbirinden tamamen farklı olup bazıları şöyledir;

 1. Tekstil atölyelerinin verdiği paketleme işleri
 2. Nikâh şekeri paketlemesi
 3. Kutu ve koli paketlemesi
 4. Mandal paketlemesi
 5. Karton ve plastik bardak paketlemesi
 6. Davetiye paketlemesi
 7. Etiket paketlemesi
 8. Kına paketlemesi
 9. Kürdan paketlemesi

Ayrıca bazı işler, bazı Ankara semtlerinde daha yaygın olabilmektedir. Evde nikâh şekeri işi telefon numaraları ile bunları bulabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda doğrudan semtlere giderek; işletmelere bilgi verebilirsiniz. Bunlardan bazıları şöyledir;

Ankara Kına Paketleme Ve Davetiye Katlama

Ankara evde paketleme işi telefon numarası içerisinde düğün malzemesi satan çok sayıda işletme bulunmaktadır. Bunlar üzerinden evde paketleme işi bulunabilir. Özellikle Kızılay semtinde bunlar ağırlık kazanmaktadır. Çankaya ve Etimesgut semtlerinde organizasyon firmaları da mevcut olup, bunlar aracılığıyla da evde paketleme yapılabilir.

Ankara Kürdan Ve Bardak Paketleme İşi

Ankara evde ek iş için kürdan ve bardak paketleme işi çok yayın. Ankara’nın Polatlı ve Sincan gibi bölgelerinde çok sayıda fabrika olup, ambalaj ve plastik de dâhil işletmeler vardır. Ankara evde paketleme işi telefon numarası üzerinden gerek kürdan, gerekse plastik bardak paketleme işleri bulunabilir.

Ankara Tekstil Ürünleri Paketleme İşi

Ülkemizde tekstil üretiminin hacmi, yadsınamaz derecede fazladır. Tekstil işi veren firmalar ile Ankara evde paketleme işi telefon numarası aracılığıyla iletişime geçerek iş alabilirsiniz.

Ankara Sabun Paketleme İşi

Ankara’da kimya üzerinde üretim yapan firmalar çok sayıdadır. Bunlar sabun imalatı da yaptığı için, evde sabun paketleme gibi işler bulunabilir.

Dolayısıyla paketleme için, Ankara’da tercih edebileceğiniz çok sayıda seçenek vardır.

İşletmeler Üzerinden Paketleme İşleri

Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Ankara evde ek iş için işletmeler üzerinden paketleme işleri alabilirsiniz. Paketleme işi arıyorsanız, balon paketleme işi telefon numarası bakımından verdiğimiz numaralar bir çözüm sunabilir. Ancak buna ek öneriler de arıyorsanız, Ankara içerisinde bulunan işletmeleri, fabrikaları da kontrol edebilirsiniz.

Küçük işletmeler özellikle Çankaya’da olmakla beraber, diğer ilçelerde de görülmektedir. Ankara Çankaya evde paketleme işi veren firmalar için ilçe araması yapabilirsiniz.

Dolayısıyla şehirde genel bir inceleme yaparak üretim yapan küçük ve orta çaplı işletmelere durumunuz hakkında bilgi verip başvuru yaparsanız, iş bulabilirsiniz. Buna ek olarak, Ankara içerisinde bulunan fabrikalara da Ankara evde paketleme işi telefon numarası ile başvuru yapabilirsiniz.

Eğer yerlerini bilmiyorsanız internet üzerinden araştırma yapabilir, ardından not alarak doğrudan gidebilirsiniz. Evden çalışmak istediğinizi söylerseniz, sonuç alabilirsiniz.

Mutlaka Okuyun: Evde Yapay Çiçek Paketleme İşi

Ankara Evde Ek İş İlanları

Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
Sahibinden evde paketleme işi ankara

Evde paketleme işi Ankara’da çok sayıda vardır. Evde sabun paketleme işi telefon numarası bu bakımdan size kısa sonuçlar sunar. Ancak daha hızlı çözümler arıyorsanız, işleri bulabileceğiniz yöntemler de vardır.

 • İş İlan Siteleri
 • Facebook Grupları
 • İşkur

Günümüzde internet sadece eğlence için değil; bilgi ve iş ilanları gibi amaçlarla da kullanılmaktadır. Dolayısıyla sosyal medyayı bunun için kullanabilirsiniz. Örneğin Evde Ek İş İlanları ve Evde Paketleme İşi gruplarına dahil olabilirsiniz.

Ankara evde paketleme işi telefon numarası için ayrıca – SecretCV.com, Yenibiris.com, Kariyer.net gibi platformlara üye olabilirsiniz. Çok sayıda paketleme işi olup, bunların arasında Ankara’da olanlar da vardır. Bunları takip ederseniz, başvuru da yapabilirsiniz. Bunun için sadece üye olmanız gerekir. Eğer özgeçmiş iş ile uyumluysa, bir haber alabilirsiniz. Ankara evde paketleme iş ilanları için bu siteleri takipte kalın.

Ancak kariyer platformlarında verilen ilanlar uzaktan çalışma olduğu için, mülakatta sebepleriniz ile birlikte neden evden çalışamayacağınızı, doğru şekilde aktarmanız gerekir. Örneğin küçük çocuğunuz nedeniyle gelemiyorsanız, bunu belirterek evden yapmak istediğiniz söylerseniz, işe alınmanız mümkün olabilir.

İŞKUR üzerinde de farklı zamanlarda Ankara paketleme işleri yayınlanmakta olup, bunlar üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Yapacağınız işlerin kaporasız olması önemli bir konu. Kaporasız evde paketleme işi yazını okuyun ve bilgi sahibi olun.

Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Paketleme işlerinin nasıl yapılacağı büyük bir soru işareti uyandırır. Ankara evde paketleme işi telefon numarası her ne kadar önce çok zor kabul edilebilse de, aslında oldukça pratiktir. Sadece ilk zamanlarda eliniz alışkın olmadığı için, daha az paketler yapılabilir.

Paketleme işi olarak yapabileceğiniz çok sayıda iş vardır. Ankara evde telefon kılıfı paketleme işi iletişim numarası üzerinden bir iş bulmuşsanız ya da kürdan yapıyorsanız, işler tamamen farklılaşmaktadır.

Dolayısıyla sadece, sizi işe alan firmanın gösterdiği veya pakete eklediği şekilde yapmanız gerekir. Ancak genel olarak burada size verilen paketlere renk, sayı, boyut gibi etmenlere bağlı şekilde paketlenir.

Okumak isteyebilirsiniz: Evde İplik Kesme Temizleme İşi

Paketleme İşleri Nasıl Teslim Edilir?

Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
Ankara evde is ilanları

Ankara evde paketleme işi telefon numarası Evden çalışmak isteyenler, bu paketlerin nasıl teslim alınıp, edileceğini sıklıkla merak etmektedir. Zira evden çıkma yönünde problemler varsa, doğal olarak bu konu akıllara gelmektedir. Burada karar tamamen işvereninize aittir. Ancak genel olarak üç seçenek vardır;

 1. İşvereninin getirmesi: İşveren adresinize kadar kutuyu getirebilir. Aynı şekilde sizden teslim edilir.
 2. İşverenin belirli bir adrese bırakması: Eğer işveren kapınıza getirmiyorsa, size bir adres belirterek oradan almanızı; aynı yere teslim etmenizi isteyebilir.
 3. Kargo ile teslim: Eğer Ankara dışından iş bulmuşsanız, paketler size kargo ile gelir. Siz de aynı şekilde size belirtilen adrese kargolarsanız.

Tek dikkat etmeniz gereken nokta zamanında teslimdir. Eğer sizden aynı gün alınacağı söylenmişse, belirtilen saate kadar hepsi tamam olmalıdır. Aynı şekilde haftalık veya aylıksa, zamanında tümü eksiksiz ve problemsiz olarak bitmelidir.

Böylece işi yapabildiğiniz gösterebilir, zamanla daha fazla iş alarak kazancınızı da yükseltebilirsiniz.

Ankara Kargo ile Telefon Numaraları

İş arayanlar tüm seçenekleri değerlendirdiği için, evde mandan paketleme iş telefon numarası bakımından şehir dışındaki seçenekler de incelenmektedir. Eğer Ankara ilinde ikamet ediyorsanız, şu seçenekler size bir çözüm sunabilir;

 1. +9031226020
 2. +9031264183
 3. +444 7 5
 4. +9031263542
 5. +9031224800
 6. +9031225034
 7. +9031265112
 8. +9031262177

Bunlara ek olarak çevrenizde paketleme işi yapan varsa, onlar ile iletişime geçerek iş bulabilirsiniz. Paketleme işi yaparken, kaparo istenmeyeceği unutulmamalıdır. İşveren, böyle bir istekte bulunmaz. Ayrıca evde çalışıyorsanız ve tek değilseniz, işi güvenli bir yerde yapmanız önerilir. Ankara evde paketleme işi telefon numarası…

Örneğin küçük çocuklar mandallar ile oynamayı sevdiği için kırabilir. Böylece hem kendisi zarar görecek, hem de işiniz olumsuz etkilenecektir. Ayrı bir odada yapmak ve kişisel güvenliğinize de dikkat etmek böylece şarttır.

Ankara Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Ankara evde ek iş yapanların yorumlarını araştırdığımızda birçok çalışanın memnun olduğunu gördük. Bu noktada doğru firmalarla çalışmak çok önemli. Ankara evde paketleme işi veren firmaları bulduğunuz taktirde güvenle evde iş yapabiliyorsunuz. Ancak paketleme işlerinin artışı ile beraber dolandırıcılar da arttı.

Bu nedenle sizden evde paketleme işi veriyoruz diyerek ödeme talep edenlere inanmayınız. TC. numaranızı ve diğer kimlik bilgilerinizi paylaşmayınız!

Ankara Evde Paketleme İşi Yapanların Yorumlarının iyi firmalarla çalışanlar için gayet olumlu yönde olduğunu söyleyelim. Evde paketleme işi Ankara için aklınıza takılan soru mu var? Aşağıya yorum bırakmaya çekinmeyin.

YORUMLAR

 1. Filiz dedi ki:

  Evde Paketleme işi yapmak istiyorum ekip kurabilirim

 2. Özge dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum ankarada ikamaet ediyorum donus yaparsaniz cok memnun olurum …

 3. Dilara dedi ki:

  Merhabalar 20 yaşındayım evliyim ankara etimesgutta oturuyorum evin gelirine yardım etmek istiyorum o yüzden evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş sağlarsanız sevenirim.

  1. Bülbül gül vural dedi ki:

   Merhaba bende etimesgutta oturuyorumda evde paketleme işi bulabildinizmi bende arıyorum da

   1. Müjgan dedi ki:

    Buldunuz mu

   2. Filiz dedi ki:

    Merhabalar Ankara Etimesgut’ta ikamet ediyorum önlisans mezunuyum 31 yaşındayım evde ek iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

    1. Eda dedi ki:

     İş buldunuz mu

  2. emre dedi ki:

   iş içn mail atın

 4. Ayşegül dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 5. nuray dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum keçioren geri dönüş yaparmısınız

 6. Emine Okcu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüs yapar mısınız Ankara Keçiören

 7. Selim tirebolu dedi ki:

  Merhaba Ankara Sincan’da oturuyorum eve ek iş paketleme istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05415380581

 8. Gürhan yaşar dedi ki:

  Slm. Ankara yenikent ikamet ediyorum. Maske çorap mandal vs paketleme isi yapabilirim evim müsait geniş küçük çocuk yok o yüzden iletişim kurarsanız sevinirim. 5076104304

 9. MAKBULE TARHAN dedi ki:

  Merhabalar ankara etimesgutta ikametgah ediyorum ev hanımıyım eve is almak istiyorum. Ön lisans mezunuyum 26 yaşındayım. Yardımcı olursanız sevinirim…

 10. Nilüfer AKYOL dedi ki:

  İyi günler evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır zamanında teslimatı yapabilirim yardımcı olursanız memnun olurum iyi çalışmalar…

  1. Kubra dedi ki:

   Size dönen oldu mu. Bende yapmak istiyorum da

  2. Onur dedi ki:

   Mantıklı ve güzel bir iş olduğunu düşünüyorum bu yüzden size başvuruda bulunmak istiyorum dönüş yaparsanız çok memnun olurum

1 2 3 14