Trabzon Evde Paketleme İşi Telefon Numarası – 2023 İLANLARI!

Trabzon Evde Paketleme İşi Telefon Numarası – 2023 İLANLARI!

Trabzon evde paketleme işi bu ilde bulunan üniversite öğrencileri, ev hanımları ve daha birçok kişi için bir gelir kapısı oluşturur. Böylece ev ekonomisine katkıda bulunulabilir ve ekstra kazanç sağlanabilir.

Eğer bu tür işlerde çalışmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bu firmaları bulmak ve başvuru yapmaktır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir nokta da bulunur. Paketleme işleri çoğu zaman normal şekilde verilir. Evde yapılması için verilen iş ilanları daha azdır.

Bu nedenle başvuru yapılması ardından mülakata çağrı alındığında, firmanın yetkisine durumu anlatmanız, evden çalışmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Evden çalıştırma işveren için de avantajlı bir durumdur. Ancak doğal olarak size güvenebileceğini, işi yapacağınızı görmek, anlamak ister.

Dolayısıyla evden çıkamama nedeniniz neyse doğru bir şekilde aktarmanız gerekir. Trabzon evlere iş veren firmaların telefon numaraları internette mevcut olup, adaylar bunların üzerinden de irtibat kurabilir.

Trabzonda evde yapılabilecek işler 2023 yılında şu şekilde sıralanabilir;

Trabzon Evde Paketleme İşleri Nasıl Bulunur?

Trabzon Evde Paketleme İşleri
Trabzon Evde Paketleme İşi 2023

Trabzon evlere iş veren firmaların telefon numaraları İŞKUR üzerinden bulunabilir. Bunlar normal paketleme ilanları olup, yukarıda bahsettiğimiz konuya dikkat etmek gerekir. İŞKUR üzerinden bu işlere başvuru yapılabilecek olup, öncelikle buraya kayıt olmanız, ardından da üyelik hesabı açmanız gerekir.

Paketleme işleri yılın farklı dönemlerinde verilir. Zira her firmanın ihtiyacı farklı dönemlerde oluşur. Ancak paketleme işi yoğun olduğu için, sürekli talep vardır. Bunlara başvurmak için ilanları her gün takip etmeniz gerekir. Çünkü her iş ilanının bir son başvuru günü vardır. Eğer geçerse sonraki ilana kadar müracaat da edilemez. Dolayısıyla,

 1. Kariyer.net,
 2. SecretCV.com,
 3. Yenibiris.com,

Gibi online kariyer siteleri her gün takip edilmelidir. Başvurular buradan yapılabilmekte olup, ilk önce kayıt olmanız gerekir. Ardından bir özgeçmiş hazırlanarak, müracaat gerçekleştirilir. Evde çay paketleme işi gibi işler Trabzon ilinde yoğun olarak da yapılır. Dolayısıyla çevrenizde bu şekilde çalışan kişiler varsa, onlarla iletişime geçerseniz başvuru yapabilmeniz mümkün olur.

Bunlara ek olarak Trabzon’da çeşitli konularda üretim yapan çok sayıda firma vardır. Trabzon davetiye katlama işi gibi paketleme işleri, doğrudan söz konusu firmalara gidilerek de yapılır. Eğer paketleme işi için geldiğinizi belirtirseniz, başvuru için yardımcı olunabilir.

Evde ek iş yaparken kaporasız işler almanız çok önemli… Kapora isteyen kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Peki bu işleri nasıl mı alacaksınız? Kaporasız evde paketleme işi yazısını hemen okuyabilirsiniz.

Trabzon Evde İş Telefon Numaraları

Trabzon Evde İş Telefon Numaraları
Trabzon Evde İş Telefon Numaraları

Trabzon evde paketleme işi telefon numaraları şu şekildedir;

 • +90462321119
 • (0324) 231 150
 • (0324) 613 155
 • (0322) 323 844
 • (0324) 714 422
 • (0332) 712 309

Trabzon evlere iş veren firmaların telefon numaraları aynı zamanda İŞKUR üzerinden görülebilir. Eğer İŞKUR Açık İş İlanları adresine girerek il kısmından “Trabzon” seçimini yapıp, arama kısmına “paketleme” veya “katlama” gibi anahtar kelimeler girerseniz, il genelindeki pozisyonları görebilirsiniz.

Bu ilanlar farklı dönemlerde verilebileceği için, adaylar her gün gerekli incelemeleri yapmalıdır. Evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları için hazırlamış olduğum detaylı yazıya göz atın.

Trabzon Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Sabun Paketleme İşi İletişim
Evde Sabun Paketleme İşi Trabzon

Trabzon evde sabun paketleme, bu ilde yapılabilecek işler arasından bir seçenektir. Bunun için tek yapmanız gereken, genel anlamda paketleme iş ilanlarını takip etmedir. Ardından ilanları teker teker kontrol edip, sabun paketleme için uygun pozisyon olup, olmadığı incelenmelidir.

Bununla beraber ilde sabun üretimi yapan yerler varsa, paketleme elemanına ihtiyaç duyması da muhtemeldir. Dolayısıyla bu yönde bir araştırma yaparak, firmaya doğrudan başvurursanız da kabul edilme imkânınız olabilir.

Evde sabun paketleme işi şu şekilde yapılmaktadır;

 • Firma, kargo adresinizi alarak gerekli malzemeleri gönderir
 • Kutu içerisinde yer alan talimatlar ile, paketleme işi yapılır
 • Tamamlanan siparişler, belirlenen tarihlerde ilgili adrese yeniden gönderilir
 • Firmanın eline ulaşan ürünler kontrol edilerek; ücret hesaba yatırılır.

Evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları;

 • (0324) 231 150
 • (0324) 613 155
 • (0332) 236 082
 • (0322) 323 844
 • (0326) 225 227
 • (0312) 435 156
 • (0312) 216 300
 • (0232) 486 162
 • (0232) 441 045
 • (0232) 237 269
 • (0224) 225 151

İlgili Yazı: İŞKUR Evde Sabun Paketleme İşi

Trabzon Evde Çay Paketleme İşi

Trabzon Evde Çay Paketleme İşi
Trabzon Evde Çay Paketleme İşi

Trabzon evde çay paketleme işi birçok kişi tarafından yapılır. Bilindiği üzere Karadeniz bölgesinde gerek çay üretimi, gerekse tüketimi yoğundur.

Bu nedenle yaşadığınız yerde çay üreten yerleri inceleyip, başvurursanız bu şekilde işleri bulmanız mümkündür. Ayrıca yakın çevrenizde çay paketlemesi yapan tanıdıklarınız varsa onlara da nasıl bulduklarını sorabilir, aynı işlemleri uygulayarak başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca firmalar kurumsal yapıda olduğu için, paketleme iş ilanı şeklinde de bunları verebilir. Dolayısıyla kariyer sitelerini ve İŞKUR’u takip etmek de size yardımcı olur.

Trabzon Evde Davetiye Katlama İşi

Trabzon Evde Paketleme İşi
Trabzon Evde Davetiye Katlama İşi

Trabzon evde davetiye katlama işi birçok kişi için bir gelir kapısı oluşturur. Bunları bulmak ve başvurmak oldukça kolaydır. Yalnızca davetiye üretimi yapan yerlere giderek durumu belirtmeniz yeterli olur.

Günümüzde sadece düğünlerde, nikâhlarda ve benzeri etkinliklerde değil davetlerde, iş görüşmelerinde, toplantılarda ve daha birçok konuda davetiyeler basılarak, katılımcılara gönderilir. Ancak yüzlerce ve binlerce kişiye ulaşması gerekebildiği için, hepsini katlamak için personel ihtiyacı ortaya çıkar.

Trabzon evde paketleme işi için organizasyonlar veya matbaalar ile irtibat kurarsanız, bu tür işleri kolayca bulabilirsiniz.

Trabzon Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme
Trabzon Evde Kına Paketleme işi

Trabzon evde paketleme işi arasında kına paketleme de çok popüler. Kına her düğünde ve özellikle kına gecelerinde vazgeçilmez öneme sahiptir. Zira kültürümüzün bir parçasıdır. Bu nedene kına üretimi yapan çok sayıda şirket vardır. Bunların paketleri de birbirinden renkli ve hoş tasarımlıdır.

Herkesin bildiği üzere bunların paketlenmesi gerekir. Ancak yüzlerce kına paketini hazırlamak oldukça zor ve uğraştırıcıdır. Bu nedenle firmalar personeller aracılığıyla bunu yapar.

Dolayısıyla Trabzon’da kına paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerseniz, bu konudaki işleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Trabzon Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Trabzon evde paketleme işi sonucunda ne kadar kazanılacağı en çok merak edilen sorular arasındadır. Ancak her firmanın bu konudaki politikası farklı olabilir. Genellikle paket başına belli bir ücret verilmekle beraber, bu değişkenliğe sahiptir. Bununla birlikte ne kadar çok paket yaparsanız, o kadar çok kazanmanız mümkündür.

Örnek olarak sizlere bir kazanç tablosu bırakacağım:

Paketleme Adedi Günlük KazançAylık Kazanç (20 günden)
100 paket300 TL6.000 TL
200 paket600 TL12.000 TL
300 paket900 TL18.000 TL
trabzon evde paketleme işi kazanç

Size ne kadar verileceği, başvurduğunuz firma tarafından size detaylı olarak aktarılır. Dolayısıyla bu konuda endişelenmeniz gerekmez.

Trabzon Evde Paketleme İşinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Trabzon paketleme işi
Trabzon evde paketleme işi

Evde çay paketleme işi dâhil bu işler genellikle oldukça kolay ve zahmetsiz görülür. Ancak bu oldukça yanlıştır. Zira yapılan paketlerin hiçbir şekilde zarar görmemesi gerekir. Zarar gören her ürün, bir kayıp olarak sayılabilir. Çünkü tüketici yönünden düşünülürse, paketi hasarlı ürünü çoğu kişi satın almaz.

Çay paketleri hassas yapıda olduğu için, iş esnasında dikkatli olunmalıdır. Bu durum her paketleme için geçerlidir. Ayrıca bazı işler size ve çevrenizdekilere zarar verici nitelikte olabilir. Örneğin kürdan paketleme işinde dikkat edilmezse elinize kolay bir şekilde batabilir. Benzer olarak çocuğunuz veya emeklemeye başlayan bebekler de bunlardan çok kolay şekilde zarar görebilir.

Dolayısıyla paketleme işleri yapılırken farklı bir odada yapılmalı, işin türüne göre gerekli güvenlik önlemleri alınmalıdır. Ellerinizin zarar görmemesi adına eldiven kullanımı da yapılabilir. Ayrıca her paketleme işinin belirli bir süresi vardır. İş aldığınız firmanın size güvenmesi gerektiği için, hepsini zamanında teslim etmeniz gerekir.

Trabzon Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Trabzon evde paketleme işi için farklı seçenekler vardır. Davetiye, kına, çay bunlardan yalnızca bazılarıdır. Dolayısıyla nasıl yapacağınız da birbirine göre farklılık gösterir.

Dolayısıyla firma nasıl yapmanız gerektiğini size detaylı bir şekilde anlatır. Çoğu zaman örnek bir paketi kutuya ekleyerek, size yardımcı olur. Ayrıca bir el aleti kullanılması gerekiyorsa, nasıl kullanılacağı yönelik eğitim de verilir.

Ardından tek yapmanız gereken, size gösterilen şekilde paketlemeye başlamadır. Trabzon evde paketleme işi için devam edelim!

Trabzon Evde Paketleme İşinde Paketler Nasıl Alınır?

Trabzon evde paketleme işi için çoğu kişi paketlerin kendisine nasıl teslim edileceğini merak eder. Bu durum firmayla aranızda yapacağınız görüşmeye bağlıdır. Firmanın kendisi adresinize kadar gelip teslim edeceğini, aynı şekilde alacağını söyleyebilir veya sizden bir yerden alıp, oraya bırakmanızı isteyebilir.

Bunların farklı kombinasyonları da mümkündür. Eğer iş veren sizi paketleme işi için kabul ederse, konunun detaylarını da konuşacaktır.

Trabzon Evde zarf paketleme işi
Trabzon Evde zarf paketleme işi

Trabzon Evde İş Olarak Neler Yapılabilir?

Trabzon evde iş çay, kına ve sabun paketlemesi gibi farklı konularda yapılabilir. Aynı zamanda davetiye katlama gibi seçenekler de vardır. Size en uygun olanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Trabzon Evde İş İlanları Nasıl Bulunur?

trabzon’da evde paketleme işi için direkt firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Ümraniye Evde Paketleme İşi Telefon Numarası Başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

YORUMLAR

 1. Fatma Şengül dedi ki:

  Trabzon Araklı evde yapılabilecek paketleme işi arıyorum teşekkürler

  1. Mehtap dedi ki:

   Merhaba trabzonda evde paketleme işi yapmak istiyorum çocuğum olduğu için dışarıda calisamiyorum

 2. Yelda Demirci dedi ki:

  Evde paketleme işini yapmak istiyorum

  1. Betül dedi ki:

   Merhaba dışarda çalışamıyorum annem ve çocuklar var evde paketleme işi olarak ne olursa size uygun yardımcı olurmusunuz cevap beklicem sizden inşallah güzel bir haber alabilirim

  2. Elif dedi ki:

   Trabzon da evde paketleme işi ariyorum

 3. Seda çakmak dedi ki:

  Trabzon merkezde yaşıyorum annemle beraber yapabileceğim paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. Derya ÖZCAN dedi ki:

  Trabzon da yaşayan 3 çocuk annesi ev hanımıyım paketleme İşi istiyorum.

  1. SEHER dedi ki:

   Trabzonda evde paketleme isi arıyorum.yardımcı olursanız sevinirim

   1. Canan inan dedi ki:

    Canan inan
    Evde paketleme yapabilirim
    6ile 7 saat ayiranilirim

   2. Elif dedi ki:

    Yorum yazıp geri dönüş alan varmı

 5. Ayşegül Duran dedi ki:

  Trabzon pelitlide evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum.ilgilenirseniz çok sevinirim.

 6. kemal durmuş dedi ki:

  Trabzon ilinde eşimle beraber çalışabileceğim evde paketleme işi arıyorum. Teşekkür ederim.

1 2 3 9