Evde Mandal Paketleme İşi Nasıl Yapılır? TÜM DETAYLARIYLA…

Evde Mandal Paketleme İşi Nasıl Yapılır? TÜM DETAYLARIYLA…

Mandal üretimi gerçekleştiren firmalar, günümüzde paketleme işleri için dışardan çalışabilecek insanlarla iletişime geçiyorlar. Böylece daha az maliyetli şekilde çalışabiliyorlar.

Hem evden çalışan kişi hem de iş veren kazançlı durumda oluyor. Üretimi de oldukça fazla bir üründür. Firmalar bu nedenle daha hızlı üretim olması için evde mandal paketleme işi yapabilir ve evden ek kazanç sağlayabilirsiniz.. Bu işlere başvurmak oldukça kolaydır.

Üstelik evden paketleme işi yapabilmek için bir koşul bulunmuyor. Dolayısıyla ev hanımları, üniversite öğrencileri ve iş arayanlar tarafından tercih edilebilir.

Evde Mandal Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

evde mandal paketleme
evde mandal paketleme 2023

Evde mandal paketleme işleri kolay bir şekilde yapılmakta. evde mandal paketleme işi nasıl yapılır? Sizlere madde madde kısaca anlatayım.

 • Eğer bu işe kabul edilirseniz işveren size belli bir adette mandalları yollayacaktır.
 • Kolinin içinde mandallar ve ambalajlar yer almaktadır.
 • Tek yapmanız gereken belirli bir şekilde mandalları buna dizmektir.
 • Kaç adet dizme işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyorsa, o kadar sayıda mandalı paketlemeniz gerekiyor.
 • Firmanın belirttiği bilgilere göre paketleme işlemi gerçekletirmelisiniz.
 • Dikkat etmeniz gereken en önemli konu, paketleme işlerini belirlenen tarihte teslim etmek.

Zamanında işleri teslim ederseniz, firma sizden memnun kalarak tekrar çalışmak isteyecek. Bunun için size belirli bir süre verilir. Bu günlük, haftalık ya da aylık olabilir. Bunun sonuna gelindiğinde kutuyu firmaya ulaştırmanız gerekir.

Okumak İsteyebilirsiniz: Evde Pipet Paketleme İşi

Evde Mandal Paketleme Ne Kadar Kazandırır?

Evde mandal paketleme işi
Evde mandal paketleme işi

2023 Evde mandal paketleme işleri tıpkı diğer paketleme işleri gibi yapılan paket sayısı üzerinden değerlendirmektedir. Bu sebeple kazancınız konusunda net rakamlar bulunmamaktadır. Dolayısıyla ne kadar paketleme yaparsanız, kazancınız da o kadar fazla olacaktır.

Bu işleri tek başınıza yapmanız için bir zorunluluk yoktur. Eğer bir aileniz varsa ya da anne-babanızla yaşıyorsanız, arkadaşlarınızla kalıyorsanız onlardan da yardım alma imkânınız vardır. Böylelikle daha fazla paketleme işi yapabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Ortalama olarak bir kazançtan bahsedecek olursak, tabloyu inceleyebilirsiniz.

PAKETLEME ADEDİKAZANÇ
100400 TL
5002.000 TL
10004.000 TL
20008.000 TL
300012.000 TL
evde mandal paketleme işi KAZANCI

Daha farklı bir paketleme işi düşünürseniz, evde maske paketleme işini düşünebilirsiniz. Son zamanlarda maske üretimi çok fazla. Bunu fırsata çevirebilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi Başvuru

Evde Mandal Paketleme İşi Başvuru
Evde Mandal Paketleme İşi Başvuru

Her ne kadar çalışmak hayatın bir parçası olsa da her zaman evden ayrılmak için vakit bulmak mümkün değildir. Bu özellikle ev hanımları ve öğrenciler için geçerlidir. Aynı zamanda işten ayrılan kişiler de iş ararken farklı seçenekler arasında evden çalışma iş fırsatlarını değerlendirebiliyor.

Bu bakımdan paketleme işlerine büyük bir ilgi gösteriliyor. Bu işler farklı türlere sahip olup bir tanesi de mandal işleridir. Eğer bu işlerden yapmak istiyorsanız ilk kontrol edebileceğiniz kaynak İŞKUR mandal işi ilanlarıdır.

Zira bu platformda çok sayıda paketleme ilanı vardır. Evde mandal paketleme İŞKUR için üye olmanız gerekiyor. Sizlere bu konuyu detaylarıyla anlatmıştım. İŞKUR evde paketleme yazısını okuyun ve detaylarını öğrenin

Aynı zamanda çeşitli iş ilanları sitelerini de kontrol edebilirsiniz. Örneğin en sık olarak Sahibinden.com sitesinde evde paketleme işleri için ilan açılıyor. Ayrıca kariyer.net gibi diğer iş sitelerinden de faydalanabilirsiniz.

Eğer günlük olarak takip ederseniz sadece mandal değil farklı ürünlerin paketleme işlerini bulmanız oldukça kolaydır. İkinci kaynak ise kariyer siteleridir.

Evde Mandal Paketleme İşi Telefon Numarası

evde mandal paketleme işi iletişim
evde mandal paketleme işi iletişim

Evde mandal paketleme işi yapmak istiyorsanız, başvuru için en kolay yöntem firmalara telefonla ulaşmak. Peki, evde mandal paketleme işi telefon numarasına nasıl ulaşacaksınız? Hemen sizlere birkaç öneride bulunacağım. Bunlardan birincisi sosyal medya platformları…

Örneğin Facebook üzerinde açılan birçok evde paketleme işi için açılmış gruplar mevcut. Bu gruplara üye olabilirsiniz. Gruplara evlere paketleme işi verilir diyerek telefon numaraları paylaşılabiliyor.

Burada dikkat etmeniz gereken kısım, dolandırıcılar… Evde paketleme işi yayıldıkça bunu fırsata çevirmek isteyenler olabiliyor. O nedenle TC. kimlik no ve detaylı banka bilgilerinizi sakın paylaşmayın!

Bu söylediklerim dışında diğer geçerli bir yöntem de çok basit. Hemen anlatıyorum… Örneğin İstanbul’da yaşadığınızı düşünelim.

 1. Hemen Google arama motorunu açın
 2. Arama kutucuğuna “İstanbul plastik fabrikaları” yazın.
 3. “Harikatalar” butonuna tıklayın.

Sol tarafta firmaların iletişim adresleri yer almakta. Ancak şöyle bir problem var, her firma evlere mandal paketleme işi veriyor gibi bir durum söz konusu değil. O nedenle ilk olarak durumu açıklamalı ve evlere paketleme işi verip vermediklerini sormalısınız.

Evde mandal paketleme işi telefon numarası için bahsettiğim yöntem en basit ve geçerli yöntemlerden diyebilirim.

Ümraniye evde paketleme işi telefon numarası için yazıyı okuyabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşine Kimler Başvurabilir?

evde mandal paketleme iş ilanları
evde mandal paketleme iş ilanları

Yazımın girişinde aslında kısaca değinmiştim. Mandal paketleme işi için herhangi bir yetkinliğe sahip olmanız gerekmiyor. Herkes bu işi rahatlıkla yapabilir. Ancak bazı firmalar çalışacakları kişilerin 18 yasından büyük olmasını istiyorlar. Yani reşit olmak gerekebiliyor.

Onun dışında herhangi bir eğitim derecesi ya da yetkinlik söz konusu değil. Eğer ev hanımıysanız ve evden para kazanmak istiyorsanız da rahatlıkla başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Evde mandal işi yapanların yorumları na baktığımızda, iyi firmalarla çalışanlar gerçekten memnunlar.

ÖZET:

evde mandal paketleme işkur
evde mandal paketleme işkur 2023

Sizlere evinizde rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir iş fırsatı önerdim. Evde mandal paketleme işiyle çok iyi ek gelir elde edebilme şansınız var. İşin nasıl yapıldığını, nasıl başvuruda bulunulduğunu artık biliyorsunuz. Aklınıza takılan sorular varsa, aşağıya yorum bırakabilirsiniz.

Unutmayın! Mandal paketleme işi gibi yapabileceğiniz birçok paketleme işi var. Her gün farklı seçenekler sizlere sunuyorum. Daha fazla bilgi sahibi olmak için – Evde Paketleme İşi – yazı kategorisini inceleyebilirsiniz.

Bazı evlere paketleme işi veren firmalar evde ek iş için sitemizden evde çalışabilecek insanlara ulaşabiliyorlar. Bu nedenle aşağıda mail adresinizi bırakabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nuran Mamik dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum Yardımcı olur musunuz

  1. Gizem Göçmen dedi ki:

   Evden paketmele işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 2. Nazan algun dedi ki:

  merhaba evde paket işi var yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 3. Aysel Özcan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Hızlıyimdir ve titizimdir dönüş yaparsanız çok teşekkürler.

 4. NESİYE dedi ki:

  EVDE HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ YAPARIM İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 5. ABDULKADİR BERKANT ÜNLÜ dedi ki:

  İsim soyisim: ABDULKADİR BERKANT ÜNLÜ Şehir/Semt: AKSARAY/MERKEZ Yaş: 19 Daha önce evde bu tür paketleme işleri yaptınız mı: HAYIR Günde kaç adet paketleme işi yapabilirsiniz: En fazla 100 – 200 tane

  1. Elif dedi ki:

   Yapan oldu mu aranızda

  2. Remziye dedi ki:

   Bende evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Tuğba dedi ki:

  Merhabalar evde mandal paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 7. Gizem dedi ki:

  Merhaba evde mandal paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz

 8. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar evde mandal paketlemek istiyorum yardımcı olur musunuz

 9. Ayşegül dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum yardımcı olur musunuz

1 2 3 5