Kaporasız Evde Paketleme İşi – 4.000 TL KAZAN!

Kaporasız Evde Paketleme İşi – 4.000 TL KAZAN!

Kaporasız Evde Paketleme İşiEvlere paketleme işi veren firmalar, birçok insana bir kazanç kapısı sunmaktadır. Eğer evden herhangi bir nedenle çıkamıyorsanız ya da vaktiniz yoksa evde paketleme işi telefon numarası aracılığıyla bulabilir, iletişim kurduktan sonra durumunuzu anlatarak bir çözüm bulabilirsiniz.

Kaporasız Evde Paketleme İşi bulabilmek oldukça kolay olup internet üzerinden de başvuru yapmanız mümkündür. Zira gerek kariyer siteleri, gerekse İŞKUR gibi platformlar üzerinden paketleme elemanı duyuruları verilmektedir. Bunlara müracaat ederek de iş bulmanız oldukça kolaydır. Ancak bu durumda dikkat etmeniz gereken, bu tarz işlerin işyerinden çalışma şeklinde olduğudur.

Dolayısıyla mülakat esnasında evden çalışmak istediğinizi söylerseniz, firma yetkilisi size yardımcı olabilir. Bunun haricinde telefon numaralarını kullanarak kendinizi tanıtabilir, evde paketleme işi aradığınızı söyleyebilirsiniz.

Burada tek dikkat etmeniz gereken, işverenlerin işe aldığı kişilerden kaparo gibi ücretler talep etmediğidir.  

Yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi paylaşarak başvuru yapabilirsiniz.

Hangi Paketleme İşleri Yapılabilir?

Kaporasız evde paketleme işi
Kaporasız evde paketleme işi

Kaporasız Evde Paketleme İşi Küçük büyük fark etmeksizin üretim yapan işletmelerde aylık yüksek sayıda imalat gerçekleştirilmektedir. Bu durum doğal olarak paketleme elemanı gereksinimlerine de ihtiyacı ortaya çıkarmaktadır.

Bunlar oldukça yoğun olup, her zaman iş bulunmaktadır. Zira kariyer siteleri ve İŞKUR üzerinde aktif paketleme ilanları sıklıkla rastlanmaktadır. Bu işlerin en avantajlı yanlarından biri, farklı paketleme türlerinin olmasıdır. Evde paketleme kaporasız için şu gibi işler mevcuttur;

 1. Kutu ve koli paketlemesi
 2. Mandal paketlemesi
 3. Karton ve plastik bardak paketlemesi
 4. Davetiye paketlemesi
 5. Tekstil atölyelerinin verdiği paketleme işleri
 6. Nikâh şekeri paketlemesi
 7. Etiket paketlemesi
 8. Kına paketlemesi
 9. Kürdan paketlemesi
 10. Su balonu paketlemesi

Bunlar çoğaltılabilecek olup, kaldığınız yerde bunları bulmanız oldukça kolaydır. Birçok marka da farklı yollar ile paketleme duyurusu vermektedir. Bunlardan bir kısmı,

 1. Mavi,
 2. DeFacto,
 3. Nadir Tekstil,
 4. Özdilek,
 5. Penti,
 6. Beyteks Tekstil,
 7. Sasa Polyester,
 8. Gülsan Sentetik Dokuma
 9. Koton,
 10. LC Waikiki,

Kaporasız Evde Paketleme İşi şeklindedir. Eğer bu firmalar ile ilgileniyorsanız iş ilanlarını takip edebilir ya da insan kaynakları departmanı ile irtibata geçebilirsiniz. Eğer resmi sitelerini ziyaret ederseniz, iletişim ile ilgili numaraları, mail adreslerini bulabilirsiniz.

Mail adreslerine bir not ve CV gönderirseniz, cevap alabilirsiniz.

Göz atın: Kalem Paketleme İşi

Paketleme İşleri Ne Kadar Kazandırır?

Paketleme İşleri Ne Kadar Kazandırır
Bayanlara evde PAKETLEME işi

Evde paketleme işi yapmak isteyenler, doğal olarak ne kadar kazanç sağlayabileceğini merak etmektedir. Burada öncelikle kesin fiyatların olmadığı bilinmelidir. Zira bu işlerde fiyatlar paketlere göre belirlenmektedir. Her paketin, belirli bir ücreti vardır. Böylece kaç tane yaparsanız, o kadar fazla kazanç sağlarsanız.

Dolayısıyla evde paketleme işi yapanların yorumları, sizleri fiyat hakkında yanıltabilir. Ancak ortalama bir paket başına 25 kuruş ödenmektedir. Dolayısıyla buradan bir hesaplama, aşağıdaki tabloya göre yapılabilir;

Günlük Paket AdediAylık Kazanç
2001500 Türk Lirası
4003000 Türk Lirası
6004500 Türk Lirası
8006000 Türk Lirası
10007500 Türk Lirası
12009000 Türk Lirası

 Tablo I: Kaporasız Evde Paketleme İşi kazanç tablosu.

Tablodan da anlaşılacağı üzere paket sayısının artması, kazancınızı da yükseltecek bir etmendir. Elinizi ne kadar hızlandırırsanız, kazancınız da doğal olarak o kadar fazla olacaktır. Ancak burada bazı firmaların paket başı 25 kuruştan düşük ya da fazla verdiği bilinmelidir. Başvurduktan sonra yetkililer sizi bir paket için ne kadar alacağınız hakkında bilgilendirecektir.

Dolayısıyla bunun üzerinden bir hesaplama yaparak, sonuç alabilmeniz mümkündür.

Paketleme İşi Telefon Numaraları

Paketleme İşi Telefon Numaraları
Kaporasız evde paketleme işi telefon numarası

Kaporasız Evde Paketleme İşi – Evlere ek iş veren firmaların, birçok yelpazede iş çeşidi bulunmaktadır.  Zira üretim yoğun olunca, elemana da ihtiyaç duyulmaktadır. Siz de evde paketleme işi telefon numarası üzerinden irtibata geçebilir, böylece işe kabul edilebilirsiniz. Eğer çorap paketlemesi yapmak istiyorsanız,  numaralar şöyledir;

 1. 90216313600
 2. 90216527723
 3. 90212422177

Evde mandal paketleme işi veren firmalarla da evde paketleme işi telefon numarası üzerinden irtibat kurmak mümkündür. Bunun için şu numaralar mevcuttur;

Evde kına paketlemeniz de mümkün olup, burada da bazı numaralar vardır.  Evde kına paketleme işi telefon numarası şu  şekildedir;

 1. 0212243761
 2. 0216418345
 3. 0212480052
 4. 0212407079
 5. 4447587
 6. 0216354229

Evlere Kaporasız Paketleme İşi veren firmaların telefon numaraları şu şekildedir;

 1. 90312435156
 2. 90326225227
 3. 90288214115
 4. 90288412301
 5. 90312216300
 6. 90322323844
 7. 90322359917
 8. 90322321159

Eğer bu numaralar ile iletişime geçerseniz, paketleme işi hakkında bilgi almanız mümkündür.

İlgili Yazı: LC Waikiki Evlere İş

Yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi paylaşarak başvuru yapabilirsiniz.

Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paketleme İşi Başvurusu
Kaporasız evde PAKETLEME işi Sahibinden

Paketleme işleri Türkiye’de iş arayanlar arasında bir yaygınlık kazanmaktadır. Kaporasız Evde Paketleme İşi pandemi sürecinin de etkisi vardır. Zira birçok kişi işe gidemediği için, evde para kazanmanın yollarını aramaktadır.

Ayrıca dersler nedeniyle çalışamayanlar, evi çocuğu ya da yaşlı insanlar gibi sebeplerle bırakamayan kişiler de bu işlere ilgi göstermektedir. Evde paketleme kaporasız olarak yapılmakta olup, işverenler sizden ücret istemez. İstiyorsa da dikkatli olmanız gerekir.

Bu işlere başvurmak için ilk yol telefon numaraları üzerinden irtibat kurmadır. Ardından kendinizi tanıtarak paketleme işi aradığınızı, durumunuzu belirtip evden yapmak istediğinizi söylerseniz bir çözüm bulabilirsiniz.

Ayrıca internet üzerindeki iş ilanları üzerinden başvuru da yapabilirsiniz. Bunun için şu gibi süreçler bulunmaktadır;

 1. Kariyer sitelerine giriş yapın.
 2. Paketleme işlerini araştırın.
 3. Karşınıza çıkan sonuçları inceleyerek, yaşadığınız yerde olan ilanlara başvurun.

Burada tek dikkat etmeniz gereken, kariyer siteleri ile başvuru yaparken üyelik gerektiğidir. Bu başvuru online olup, ardından görüşmeler gerçekleştirilir. Dolayısıyla firmanın insan kaynakları sizi pozisyona uygun görürse, kısa sürede iletişime geçebilir. Görüşmeye gittiğinizde, yetkililere evden çalışma talebinizi iletirseniz, değerlendirme sonucu işe alım yapan yetkililer size olumlu dönüşler yapabilir. Kaporasız evde paketleme işi Sahibinden sitesinde de karşınıza çıkabilir. Düzenli olarak siteleri takipte kalmanız önemli.

Bunlara ek bir başvuru yöntemi de İŞKUR’dur. Kaporasız evde paketleme işi İŞKUR üzerinden alınabilir. Burada da öncelikle platforma kayıt olmanız gerekir. Ardından da paketleme ilanları incelerek başvuru yapılır. Görüşmeye çağrılırsanız, yine sebepler ile evden çalışmak istediğiniz aktarılır. İŞKUR evde paketleme işi yazısını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son başvuru yöntemi ise çevrenizde bulunan kişilerdir. Eğer tanıdığınız ya da önceden bu işi yaptığını bildiğiniz insanlar varsa, onlarla irtibat kurarak yardım alabilirsiniz. Firmalar her zaman yeni paketleme elemanına gerek duyduğu için, olumlu cevaplar alabilirsiniz.

Paketleme İşleri Nasıl Yapılır?

kaporasız evde paketleme işi
kaporasız evde paketleme işi

Paketleme oldukça geniş bir sektördür. Bu sebeple yapabileceğiniz çok sayıda iş vardır. Güvenilir evde paketleme işi bu nedenle farklı türlerde olabilir. Her ne kadar işlerin nasıl yapılacağı bir soru işareti bulundursa da aslında oldukça kolaydır.

Burada temel olarak aldığınız ürünler, paketlere belirli sayılara, renklere ve adede göre yerleştirilmektedir. Firmalar size nasıl yapacağınızı göstermekle beraber; kargo ile almışsanız kutunun içerisinde örnekler bulunmaktadır.

Dolayısıyla sadece bunları takip ederek aynısını yapmanız gerekir. Her paketleme işi farklı şekilde yapıldığı için, dikkatli ve özenli bir şekilde çalışılmalıdır. Örneğin sabun ya da kürdan gibi tehlikeli işlerin paketlemesini yapıyorsanız kendinize ve küçük çocuklara dikkat etmeniz gerekir.

Sizler için yazıldı: Evde Tesbih Dizme İşi

Paketler Nasıl Teslim Alınır?

Kaporasız Evde Paketleme İşi yaparak kazanç sağlamak, ev ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız, paketleme işine kabul edildikten sonra bunları teslim alabileceğiniz farklı yöntemler bulunmaktadır. Güvenilir evde paketleme işi için bu durum, her firmaya, işletmeye göre farklılık göstermektedir.

Örnek olarak firma, size paketleri belirli bir yere getireceğini; sizin de buradan alıp, aynı yere bırakmanızı belirtebilir. Bu durumda size adres bilgisi de verilir. Ayrıca size hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan, kapınıza kadar getirebileceğini de söyleyebilir.

Bu durum değişken olduğu için, tek yapmanız gereken bir iş bulmaktır. Zira ardından bu durum konuşularak kararlaştırılabilir. Paketlerin ne zaman teslim edileceği de buna dâhildir. Bazen paketler günlük verilirken, bazen de haftalık veya aylık şekilde teslim edilebilmektedir.

Evde para kazanma yolları aradığınızı biliyorum. Sizlere 20’den fazla evden para kazanabilmeniz için bir iş listesi hazırladım. Hadi inceleyin!

Kargo ile Paketleme Yapılabilir Mi?

Kaporasız evde PAKETLEME işi Sahibinden
Kaporasız evde PAKETLEME işi 2022

Firmalar paketleme elemanına her zaman gerek duyduğu için, bu işleri evden yapmak isteyenleri bu bağlamda değerlendirmektedir. Eğer yaşadığınız yerde bir araştırma yaparsanız, çok sayıda seçenek bulabilirsiniz.

Ancak bulunmuyorsa veya farklı sebeplerden dolayı ulaşamamışsanız; kargo ile yapmanız da mümkündür. Evde paketleme işi telefon numarası için kargo şeklinde teslimatlar almak istiyorsanız, şu numaralar mevcuttur;

 1. 444 7 58
 2. 90212503455
 3. 90216511254
 4. 90286217717
 5. 90216354229
 6. 90212480052
 7. 90282260202
 8. 90216418345

Eğer Kaporasız Evde Paketleme İşi için bu numaralar ile iletişim  kurarsanız bilgi alabilirsiniz. Özellikle bayanlara evde paketleme işi çok uygun. Çalışmak için kabul edilirseniz, paketleriniz gerek sizin, gerekse yaşadığınız yerde farklı bir adrese iletilebilir. Siz de paketleri tamamladıktan sonra, aynı yolla geri yollarsınız.

Mutlaka Okuyunuz: Koton Evlere İş

Paketleme İşlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

evde paketleme işi
Bayanlara evde PAKETLEME işi

Kaporasız Evde Paketleme İşi içerisinde dikkat etmeniz gereken çok sayıda madde vardır. Bunlardan ilki, evde paketleme kaporasız şekilde yapıldığıdır. Zira burada işveren, ürünlerini size paketleme araç-gereçleri ile birlikte iletmektedir.

Bu iletimin şekli ne olursa olsun, sizden kaparo talep etmez. Bu nedenle dikkatli olmanız gerekir. Ayrıca bu işleri bir grup halinde yapmıyorsanız; tek başınıza olmanız önerilir. Örnek olarak çalışırken çocuğunuz veya farklı insanlarla birlikteyseniz, bu sizin dikkatinizi dağıtacaktır. Bu da doğal olarak daha az kazanmanıza neden olacaktır. Ayrıca kürdan gibi paketler yapıyorsanız, çocuklarınıza da batabilir.

Son olarak alınan tüm paketlerin, zamanında teslim edilmesi şarttır. Zira bu bir güven meselesidir. Tamamlayamazsanız, işverenin işleri de aksayacağı için istenmeyen sonuçlar olabilir. Bu gerek işten çıkarma, gerekse fazla iş yollamama şeklinde olabilir.

Eğer zamanında tamamlarsanız, daha fazla talep edebilir; böylece kazancınızı yükseltebilirsiniz.

Kaynak: İŞKUR

YORUMLAR

 1. Ecrin dedi ki:

  Ben konyadayim konyadan iş istiyorum mümkünse çok ihtiyacım var.lutfen dönün bana

 2. Ayça dedi ki:

  Bursa da ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum

  1. Ayça dedi ki:

   05538697250

  2. Rojbin dedi ki:

   Benim iki çocuğum var kiracıyım gerçekten çok ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olurmusunuz ek iş istiyorum eve çocuklarım küçük bebeğimin bezini karşılıyamıyorum lütfen bana getirin bende yaparım mersinden başvuruyorum

 3. Suray dedi ki:

  Merhaba ben ev hanımıyım paketleme işini yapmak istiyorum çok ihtiyacım var. 05413657628 Çanakkale merkez

 4. Ayşe dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum serdivan sakarya dan yazıyorum

 5. Yasemin dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyacim var lutfen

 6. Songül Gürer dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum, ancak güvenilir bir firmayla iletişim kurmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. Bursa Osmangazi de ikamet etmekteyim.

  1. Merve dedi ki:

   Geri dönüş oldu mu?

   1. Aliye dedi ki:

    Paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Filiz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 8. Nursima dedi ki:

  Kocaeli’ye iş gönderiyor musunuz?

 9. Süveyla kurt dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi istiyorum izmirdeyim yardımcı olursanız çok sevinirim

1 2 3 14